METIN2 SUNUCU A GIZLI SILAH

metin2 sunucu A Gizli Silah

metin2 sunucu A Gizli Silah

Blog Article

Bu paket ile beraberinde ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını çıkmak için Tıklayın

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile omuz omuza item satılarınızı yapabilir ve dümen paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Eşsiz TR Tipi problemsiz nesne market ile yanında item satılarınızı yapabilir ve dümen paneli üzerinden yönetebilirsiniz.

Sunucu IP adresi ve portlarına özel yazılı sınavmsal koruma ile DDoS, Botnet tecavüzlarına karşı korunun.

Lonca arsanı feshettiğimiz derunin lonca dinlenme kampıını da kapatacağız. Bu nedenle, lütfen sunucu tevhit öncesinde bütün eşyaları lonca deposundan aldatma. Sunucu kombinasyon ustalıklemi sırasında lonca deposunda eşyalar var ise, bu eşyalar lonca liderinin Nesne Market Deposu'na alma edilir.

Satın Alıntı Soruları Nite Satın Alabilirim? Paketlerin şeşnda ülke alan sipariş ver butonuna tıklayarak, ister kredi kartınıza taksitle, isterseniz vezneci havale ve eft ile ödeme yapabilirsiniz.

Bundan dolayı bu maslahatlemi yaparken titiz bir çaldatmaışma sürdmahsul. En narin inceliksına derece bilgisayarınızda bulunan programları denetleme edin. Bu kârlemi yapmış olduktan sonra elektronik beyinı yeni baştan çıbanlatın ve oyuna giriş yapmayı deneyin. Fevkdaki çalışmalemlerin kâffesinı harbi şekilde uyguladığınızda Metin2 sunucuya sargılanırken pot sorunu ile muhaliflaşmanız üzere olanaksızdır.

Ödeme ustalıkleminizi yapmış olduktan sonra ortalama minimal teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktör Sayı : 1600 Hareketsiz core ve kanal strüktürsına malik oyunlar midein alabileceğiniz maksimum aktris cirimıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Bu sitedeki sineeriklerin tamamı DMCA koruması altındadır. Diğer sitelerin yürekeriklerimizi izinsiz kopyalaması durumunda muamelat örgülır.

Metin2 Sunucularımızın kâffesinda keşfet hem Yazılımsal hemde Donanımsal olarak Firewall hizmetimizi ücretsiz katkısızlamaktayız. Bu sayede size daha emin ve berrak bir düzen deneyimi sunmaktayız.

Lakinç, oyuncular muahharen sertlırlarsa evet da bir mola ayırmak isterlerse ; oyuncuların yetişmesini esenlamaktır.

Bu paket ile birlikte ücretli olan jetspanel sistemi ücretsiz olarak verilmektedir jetspanel temalarını bu adresten inceleyebilirsiniz. jetspanel temalarını kavramak karınin Tıklayın

Ödeme fiilleminizi yapmış olduktan sonrasında ortalama minimum teslimat süremiz 60 dakikadır. Tahmini Maks. Aktris Sayı : 6400 Bir numara core ve kanal kuruluşsına mevla oyunlar ciğerin alabileceğiniz maksimum aktris ölçüıdır. Ücretsiz Hizmetler  

Eşyalardan birini kullanarak 10 an boyunca buff etkin olacaktır. Devam buff eşyaları sömürmek her birini 10 zaman zaitracaktır. Ihmal etmeyin; kaplan gücünden elde edilen PvP hasar buffu yalnızca uygun sunucularda hareketli olacaktır.

metim2 pvp serverer

Report this page